LOWICYN - Farba poliwinylowa do malowania blach ocynkowanych

 

Wyrób polecany:

  • do bezpośredniego malowania blach i elementów stalowych ocynkowanych oraz z cynku;

  • do malowania konstrukcji i elementów stalowych oraz aluminiowych; korzystnie po zagruntowaniu farbą przeciwrdzewną np. farbą poliwinylową do gruntowania przeciwrdzewną LOWIKOR-2 lub podobną.

 

Powłoka farby LOWICYN szybko wysycha, posiada bardzo dobrą przyczepność do cynku i powłok cynkowych, jest gładka, ma umiarkowany połysk, jest odporna na oddziaływanie czynników atmosferycznych oraz promieniowanie słoneczne.

LOWICYN produkowany jest w szerokiej gamie kolorystycznej: według zakładowej karty kolorów, katalogu kolorów RAL, jak również według wzorców kolorów klientów.

Farba LOWICYN jest wyrobem lakierowym jednoskładnikowym, wysychającym na powietrzu. W skład farby wchodzą żywice: winylowa i akrylowa, rozpuszczalniki organiczne, wypełniacze, pigmenty (w tym aktywne pigmenty antykorozyjne) oraz środki pomocnicze.

 

Wydajność teoretyczna przy powłoce o grubości 30 µm - 10÷12 m2 / litr.

 

Kartę techniczną można pobrać tutaj.

Atest PZH można pobrać tutaj.

LOWIKOR - farba poliwinylowa do gruntowania, przeciwrdzewna, bezchromianowa.

 

Farba podkładowa na stopy żelaza oraz aluminium. Do stosowania w zestawie z wyrobami poliwinylowymi ogólnego stosowania oraz chemoodpornymi. Farba zawiera pigment antykorozyjny, którego działanie ochronne polega na pasywowaniu podłoża metalicznego. Powłoka farby LOWIKOR-2 jest matowa, dobrze kryje podłoże, szybko wysycha. Na życzenie klienta wyrób może być wykonany w wersji przystosowanej do aplikowania wskazaną techniką malarską, w tym natryskiem ze wspomaganiem elektrostatycznym.


Wydajność teoretyczna - przy powłoce o grubości 10 µm - 11 m2 / litr.


Produkowane kolory: biały, czerwony tlenkowy i szary jasny.

 

Kartę techniczną można pobrać tutaj.

Atest PZH można pobrać tutaj.